Hobbit

Aby edytować należy się zalogować
Logowanie | Nowy Edytor

Historia zmian strony Stwory.Hobbit

Ukryj drobne zmiany - Wyświetl zmiany wyglądu

09-01-2008, godz. 21:22 wprowadził Ubique -
Zmieniono linie 1-4 z:
Nazwa "Hobbit" lub też Niziołek kojarzone jest z istotami znanymi zarówno w literaturze fantastycznej jak i naukowej. Sugeruje człekokształtną istotę, humanoida niskiego wzrostu i filigranowej postury.

Może to być nazwa jednej z ras żyjącej w wykreowanym przez J.R.R Tolkiena świecie Śródziemia (''Hobbit, czyli tam i z powrotem'' oraz ''Władca Pierścieni'').
na:
Nazwa "Hobbit" lub też Niziołek przypisywana jest istotom znanym zarówno w literatury fantastycznej jak i naukowej. Sugeruje człekokształtną istotę, humanoida niskiego wzrostu i filigranowej postury.

Może to być nazwa jednej z ras żyjącej w wykreowanym przez [[Autorzy.JohnRonaldReuelTolkien|J.R.R Tolkiena]] świecie Śródziemia (''Hobbit, czyli tam i z powrotem'' oraz ''Władca Pierścieni'').
09-01-2008, godz. 21:21 wprowadził Ubique -
Zmieniono linie 1-5 z:
Słowo "Hobbit" lub też Niziołek kojarzone jest z wieloma wątkami znanymi tak zarówno w literaturze fantastycznej jak i naukowej. Sugeruje człekokształtną istotę, humanoida niskiego wzrostu i filigranowej postury. Może to być nazwa jednej z ras żyjącej w wykreowanym przez Tolkiena świecie Śródziemia (Hobbit, czyli tam i z powrotem – powieść J. R. R. Tolkiena oraz Władca Pierścieni tego samego autora). Może to być również nazwa odkrytego przez badaczy domniemanego, brakującego ogniwa gatunku ludzkiego tzw. Homo floresiensis, potocznie zwanego człowiekiem z wyspy Flores.
na:
Nazwa "Hobbit" lub też Niziołek kojarzone jest z istotami znanymi zarówno w literaturze fantastycznej jak i naukowej. Sugeruje człekokształtną istotę, humanoida niskiego wzrostu i filigranowej postury.

Może
to być nazwa jednej z ras żyjącej w wykreowanym przez J.R.R Tolkiena świecie Śródziemia (''Hobbit, czyli tam i z powrotem'' oraz ''Władca Pierścieni'').

Może
to być również nazwa odkrytego przez badaczy domniemanego, brakującego ogniwa gatunku ludzkiego tzw. Homo floresiensis, potocznie zwanego człowiekiem z wyspy Flores.

Stronę modyfikowano 09-01-2008, godz. 21:22
Stronę utwrzył: SzczwanyLis.
Ostatnie zmiany: Ubique.