Deprecated: Function eregi() is deprecated in /cookbook/totalcounter.php on line 227

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /cookbook/totalcounter.php on line 228

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /cookbook/totalcounter.php on line 229

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /cookbook/totalcounter.php:227) in /pmwiki.php on line 1120
basnie.pl - STWOROPEDIA > PmWikiPl / PmWikiPl

Pm Wiki Pl

Aby edytować należy się zalogować
Logowanie | Nowy Edytor

Strony http://wiki.basnie.pl zbudowane są na bazie systemu PmWiki.. Obsługą techniczną stron i opracowywaniem grafiki na jej potrzeby zajmuje się Pracownia Reklamy Internetowej ETEr.

Zgodność:

Potwierdzone Validatorem normy W3C XHTML 1
Potwierdzone Validatorem normy W3C css 2
Firefox (wysw. poprawnie na wersji 2.0 i nowszych) Opera (wysw. poprawnie na wersji 8.0 i nowszych) Safari (nie sprawdzono) Netscape (nie sprawdzono) Internet Explorer (wysw. poprawnie na MSIE 5.5 i nowszych)

PmWiki to system typu WikiWiki przeznaczony do zespołowego tworzenia i ulepszania stron w internecie.

Witryny utworzone przy użyciu PmWiki zachowują się jak normalne strony w sieci, lecz mają udostępnioną funkcję "edytuj" która umożliwia łatwe zmienianie stron a także ich dodawanie przy użyciu podstawowych zasad edycji. Aby to robić nie ma konieczności znajomości HTML ani CSS. Możliwość poprawiania może być dostępna dla każdego internauty albo ograniczona do wybranej grupy autorów.

PmWiki napisana została w języku PHP i jest jest dostępna na zasadach licencji General Public License. Została zaprojektowana tak, aby była łatwa w instalacji, dostosowaniu do konkretnych wymagań oraz utrzymywaniu dla wielu rodzajów aplikacji. Witryna którą właśnie oglądasz korzysta z wersji pmwiki-2.2.17.

PmWiki jest zarejestrowanym znakiem towarowym, którego właścicielem jest Patrick R. Michaud.

PmWiki ma stronę domową pod adresem pmwiki.org


Stronę modyfikowano 18-11-2009, godz. 23:52
Stronę utwrzył: Ubique.
Ostatnie zmiany: Ubique.