John Ronald Reuel Tolkien

Aby edytować należy się zalogować
Logowanie | Nowy Edytor

Historia zmian strony Autorzy.JohnRonaldReuelTolkien

Ukryj drobne zmiany - Wyświetl zmiany wyglądu

09-01-2008, godz. 21:16 wprowadził Ubique -
Zmieniono linię 6 z:
* '''Hobbit czyli tam i z powrotem''' - (1937), tyt. oryg. "The Hobbit, or there and back again". Bohaterem książki jest Bilbo Baggins, zadowolony z siebie i unikający wszelkich kłopotów hobbit, którego życie zmienia się gwałtownie, gdy wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami wyrusza na wyprawę, aby odzyskać skradziony skarb. Podróż naszpikowana jest niebezpieczeństwami, a u jej celu czeka strażnik bogactw - groźny smok o imieniu Smaug - i to właśnie mały Bilbo będzie musiał w pojedynkę stawić mu czoła.
na:
* '''[[Stwory/Hobbit]] czyli tam i z powrotem''' - (1937), tyt. oryg. "The Hobbit, or there and back again". Bohaterem książki jest Bilbo Baggins, zadowolony z siebie i unikający wszelkich kłopotów hobbit, którego życie zmienia się gwałtownie, gdy wraz z czarodziejem Gandalfem i trzynastoma krasnoludami wyrusza na wyprawę, aby odzyskać skradziony skarb. Podróż naszpikowana jest niebezpieczeństwami, a u jej celu czeka strażnik bogactw - groźny smok o imieniu Smaug - i to właśnie mały Bilbo będzie musiał w pojedynkę stawić mu czoła.
01-11-2007, godz. 14:41 wprowadził Ubique -
Dodano linię 2:
%rfloat%[[http://basnie.pl/jarmark/index.php?main_page=index&book_authors_id=2&typefilter=book_authors | Attach:JarmarkZAK.gif"Idę na Jarmark gdzie znajdę asortyment związany z tematem hasła"]]

Stronę modyfikowano 09-01-2008, godz. 21:16
Stronę utwrzył: Ubique.
Ostatnie zmiany: Ubique.